Dom całoroczny Mazurskie Rozlewisko - Mikołajki - nocleg, pokoje.

Start

Mazurskie Rozlewisko położone jest w samym sercu Warmii i Mazur w miejscowości Dłużec zlokalizowanej wśród malowniczych jezior i lasów przeciętych wstęgą rzeki KRUTYNI, jednym z najatrakcyjniejszych w Polsce, a także w Europie szlaków kajakowych, który liczy ponad 100 km długości. Jest to wyjątkowe miejsce położone nad przepięknym jeziorem z wieloma atrakcjami dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy, grzybiarzy, weekendowych narciarzy oraz osób lubiących piesze wędrówki i wycieczki rowerowe.

Dzięki rozmaitym atrakcjom wypoczniesz tu zarówno latem i zimą, gdzie skorzystać możesz z pięknie przygotowanych tras narciarskich Góry Czterech Wiatrów oddalonych zaledwie 11 km od Mazurskiego Siedliska.

Na ogrodzonym i oświetlonym terenie znajduje się komfortowy dom zbudowany z bala, z kominkiem tworzącym unikalny klimat. Posiadłość położona jest zaledwie 100 m od linii brzegowej jeziora z gminnym otwartym dojściem i małą plażą (nad jeziorem do dyspozycji gości pomost - z działki około 200m). Kompleks posiada duży zadaszony taras, miejsce na grill, ognisko, własny staw, piaskownicę oraz basen o średnicy 4,8 m z filtrowaną nie chlorowaną wodą. Kilka miejsc do parkowania na terenie posesji. Na piętrze cztery oddzielne sypialnie, na dole łazienka z kabiną prysznicową, w pełni wyposażona kuchnia oraz ponad 30 metrowy salon ze stołem bilardowym, ping pong oraz cymbergaj.

Do dyspozycji gości w cenie pobytu jest łódź wiosłowa, meble ogrodowe oraz drewno do kominka, (za dodatkową odpłatą możliwość wynajmu sportowej żaglówki). Przygotowanych miejsc do spania 8 (pościel w cenie), ręczniki we własnym zakresie. Wynajmujemy jedynie cały obiekt.

Mikołajki, Mrągowo

wersja polska deutsch englishDom całoroczny "Mazurskie Rozlewisko"

Dłużec 55a
11-710 Mikołajki
tel.: +48.509844448
tel.kom: +48.517606026
e-mail: rezerwacje@mazurskiesiedlisko.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja